Technické listy

BODY 3:1:1 WET ON WET - Dvousložkový, akrylátový plnič špičkové úrovně s dobrou plnící schopností. Je určen výhradně k aplikaci „mokré na mokré“, tzn. stříkání vrchního laku (barvy) do zavadlého plniče. Hodí se pod všechny akrylátové barvy a metalízy. Může se aplikovat i na starý přebroušený lak, PVC a ABS povrchy. Tuží se v poměru 3:1:1 (3 díly plniče, 1 díl tužidla BODY HARDENER, 1 díl ředidla BODY ACRYL SOLVENT).

BODY 4:1 LOW V.O.C. - Dvousložkový, akrylátový, vysokosušinový, základový plnič s nízkým obsahem těkavých látek, vhodný pod všechny druhy barev. Tuží se BODY HARDENEREM NORMAL nebo FAST (rychlé tužidlo) v poměru 4 díly plniče ku 1 dílu tužidla. Neředí se. Nanáší se klasickou stříkací pistolí s průměrem trysky 1,5 – 1,8mm nebo HVLP pistolí s průměrem trysky 1,5mm.

BODY 5+1 2K ZÁKLADOVÝ PLNIČ - Dvousložkový, akrylátový, základový plnič béžové barvy vhodný pod všechny druhy laků. Tuží se v poměru 5:1. Jeho předností je, že potřebuje malé množství tužidla a dá se použít jako těsnící hmota nebo jako základ s velikou plnící schopností. Ředí se od 10 do 30 % ředidlem BODY ACRYL THINNER (normálním, zpomalující a velmi zpomalující proces schnutí). Nanáší se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,3; 1,5 a 1,8 mm.

BODY 4+1 2K ZÁKLADOVÝ PLNIČ - Dvousložkový, akrylátový, základový plnič špičkové kvality vhodný pod všechny druhy barev (DELUX syntetické, akrylátové metalízy). Tuží se tužidlem na izokyanátovém základu v poměru 4:1. Ředí se ředidlem BODY ACRYL THINNER (normálním, zpomalující a velmi zpomalující proces schnutí). Používá se jako běžný základ, základový plnič, naředěný do 10 – 15% a nanáší se stříkací pistolí s průměrem trysky 1,8 mm.

BODY 20 : 80 - Speciální ředidlo – tužidlo vhodné pro ředění – tužení syntetických barev v poměru 4 díly barvy a jeden díl BODY 20:80.

BODY 900 - Speciální ochranný prostředek proti rzi na bázi vosku. Poskytuje i výbornou izolaci proti hluku. Uplatní se ve všech dutinách karoserie (dveře, prahy, sloupky apod.). Má vysoké penetrační vlastnosti a je odolný vůči vysokým teplotám i mrazu. Nanáší se pomocí speciální stříkací pistole, která se našroubuje na 1 lit. plechovku (stříkací tlak 5 – 6 bar). Rychle schne a není jej možno přelakovat.

BODY 3+1 2K ZÁKLADOVÝ PLNIČ - Moderní, dvousložkový, akrylátový základový plnič na špičkové úrovni. Kromě plnících schopností má i antikorozní účinky. Má vynikající přilnavost, je lehce brousitelný, hodí se pod všechny emaily, především pod akryláty a metalízy. Nanáší se stříkací pistolí (průměr trysky 1,5 – 1,8), v jedné až dvou vrstvách. Může se aplikovat i na starý, ale přebroušený lak, ale i na tvrdé PVC a ABS povrchy. Tuží se v poměru 3:1 (3 díly plniče, 1 díl tužidla BODY HARDENER), ředí se dle potřeby do 15% ředidlem BODY ACRYL THINNER. Je možné použít tužidlo a ředidlo zpomalující nebo zrychlující proces schnutí.

BODY 950 SPRAY - Kombinace kaučuku a syntetických pryskyřic.

BODY 932 - Obsahuje umělé pryskyřice, kaučuk, asfalt a vosk. Zaručuje velmi dobrou ochranu proti vlhkosti a korozi. Zachovává si elasticitu při teplotách od –20°C do +60°C. Přilnavost je velmi dobrá jak na čistých plochách, tak i na asfaltových nátěrech. Ředí se 20-30% benzínem, toluenem, xylenem apod. Nanáší se štětcem nebo stříkací pistolí pod tlakem 3-5 bar). Není jej možno lakovat, protože obsahuje asfalt.

BODY 930 - Černý tixotropní materiál na bázi asfaltu a kaučuku. Používá se jen na spodní části automobilů, které chrání proti korozi, hluku a nárazům kamínků. Má velmi dobrou přilnavost a elasticitu. Může se ředit 10-20% benzínem, toluenem, xylenem. Nanáší se štětcem nebo speciální pistolí na spodní části aut (tlak 3-5 bar). Schne rychle, není jej možno lakovat, protože obsahuje asfalt.

BODY 933 - Speciální materiál proti vlhkosti sloužící i jako antihluková ochrana. Obsahuje umělé pryskyřice, kaučuk, asfalt a vosk. Užívá se k ochraně podvozku. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od –20°C do +60°C. Přilnavost je velmi dobrá jak na čistých plochách, tak i na starých asfaltových nátěrech. Nanáší se stříkací pistolí, kterou našroubujeme přímo na nádobku (tlak 5-6 bar). Nedá se lakovat, protože materiál obsahuje asfalt a vosk.

BODY 940 - Speciální lepidlo určené k izolaci předních skel, reflektorů, pevných skleněných dílců a spojů na karoserii. Můžeme jej použít i k utěsnění spár mezi materiály kov – beton a beton – beton. Lepidlo si udržuje svou elasticitu a je odolné vůči náhlým teplotním změnám. Není možné jej lakovat. Snadno se nanáší výtlačnou pistolí.

BODY 910 - Tixotropní materiál na bázi kaučuku. Chrání před korozí, hlukem motoru a údery kamínků. Má velmi dobrou přilnavost. Je vhodný k ochraně podběhů, spodních venkovních i vnitřních částí karoserie a podlah. Rychle schne a může být přelakován barvami DELUX nebo akrylátovými barvami i metalízami. Může být ředěn benzínem nebo ředidlem 10 – 20%. Nanáší se štětcem nebo speciální pistolí na spodní části aut (stříkací tlak 3 – 5 bar).

BODY 920 - Materiál vhodný k lepení gumy ke kovu. Používá se k lepení gumového těsnění na dveře a okna karoserie, k izolaci předních skel a reflektorů, k lepení podlažních rohoží apod.

BODY 992 1K ANTICOROSIVE PRIMER - Vysoce kvalitní, jednosložkový, rychleschnoucí antikorozní základ, vhodný na dřevěné i kovové povrchy. Je odolný vůči vlhkosti, slanému prostředí, mechanickým a povětrnostním vlivům. Může se ředit 10 – 30% Nitro ředidlem (BODY ECO, BODY EXTRA THINNER), nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí. Neobsahuje chromitan zinečnatý.

BODY 980 1K FILLING PRIMER - Rychleschnoucí, jednosložkový plnící základ béžové barvy, vhodný pod všechny druhy barev (syntetické, akrylátové, metalízy). Nutno ředit 50 – 100% ředidlem BODY ECO THINN nebo BODY ACRYL THINNER (NORMAL/SLOW) a nanáší se jen v tenkých vrstvách stříkací pistolí (1,3 – 1,5 mm). Aplikuje se na obroušené povrchy a dá se brousit po 20 – 30 minutách (při teplotě 20 °C).

BODY 989 EPOXY PRIMER - Epoxydová, dvousložková základní barva s vysoce antikorozními, izolačními a plnícími schopnostmi. Má velmi dobrou přilnavost, je odolná vůči oděrům a povětrnostním vlivům. Nanáší se na čisté, neobroušené, kovové, hliníkové, nerez a pozinkované povrchy. Lze je použít i na staré nátěry. Tuží se tužidlem BODY 989 EPOXY HARDENER v poměru 4:1. Ředí se akrylátovým ředidlem BODY ACRYL THINNER do 20-30% a nanáší se stříkací pistolí průměr trysky 1,8 mm.

BODY 950 - Izolační protihluková antikorozní hmota na bázi kaučuku. Je připravena k použití a nanáší se stříkací pistolí, kterou našroubujeme na nádobku (tlak 3 – 5 bar). Rychle schne a po zaschnutí zůstává elastická s velmi dobrou přilnavostí. Může se ihned přelakovat „mokré na mokré" barvami DELUX, nebo po vyschnutí akryláty 2K i metalízami.

BODY 960 2K WASH PRIMER BODY 960 ACTIVATOR - Výborný, průhledný světle žlutý, dvousložkový základ, zvláště vhodný na hliníkové, nerez a pozinkované povrchy. Tuží se tužidlem na kysličníkovém základu BODY 960 ACTIVATOR v poměru 1:1. Nanáší se v jedné vrstvě silné přibližně 10 µm a schne přibližně za 10 minut. Je schopný přijmout všechny druhy dvousložkových akrylátových plničů a barev. Nelze na ně požít polyesterové materiály, protože na něm neusychají (je to možné pouze tehdy, použije-li se jako mezivrstva akrylátový plnič BODY 3+1, 4+1, 5+1).

BODY 969 1K ANTICOROSIVE PRIMER - Rychleschnoucí, antikorozní základ. Aplikuje se na dřevěné i kovové povrchy. Odolává nejen vlhkosti, slanému prostředí (solené silnice, mořská voda) a dalším povětrnostním a chemickým vlivům, ale i mechanickým oděrům. Ředí se do 10 – 30% nitroředidly BODY ECO, BODY EXTRA THINNER. NEOBSAHUJE CHROMITAN ZINEČNATÝ.

BODY 970 2K FILLSEALER - Vynikající, průhledný, akrylátový, dvousložkový základ, který se dá použít jako:

- průhledný základový plnič umožňující lepší přilnavost k neobroušeným starým nátěrům

- plnič na tmelené a broušené povrchy

- první nátěr pod barvy se sníženou krycí schopností (samostatně nebo s přidáním barvy)

Tuží se v poměru 2:1 tužidlem BODY HARDENER (pomalé, normální, rychlé). Do 12 hodin po aplikaci může být přelakován všemi lakovacími systémy bez broušení. Po uplynutí více než 12 hodin doporučujeme povrch přebrousit.

BODY BUMPER SPRAY - Akrylátová černá saténová barva na povrchy z umělé hmoty všech typů mimo PE (polyuretanových).

BODY AUTOLACK DELUX - Syntetický, na vzduchu rychle schnoucí lak z akrylátových pryskyřic s vysokým a stabilním leskem a barevnou stálostí. Je odolný vůči povětrnostním vlivům. Výborný materiál k vysoce kvalitním nástřikům, zvláště automobilů. Dodává se v mnoha standardních odstínech a v odstínech vyhotovených na objednávku. Ředí se 20-25% ředidlem BODY SYNT nebo urychlovačem na izokyanidovém základu BODY 20:80. Nanáší se na staré nátěry nebo na nazákladované povrchy, vždy obroušené brusným papírem č.600 – 800.

BODY AUTOLACK 2K BODYCRYL - Dvousložkový, akrylátový, rychleschnoucí email. Má vysoký a stabilní lesk, velikou krycí schopnost a barevnou stálost. Velmi dobře odolává mechanickým, chemickým a povětrnostním vlivům. Dodává se v mnoha standardních odstínech nebo v odstínech vyhotovených na objednávku. Tuží se tužidlem BODY HARDENER na izokyanidovém základu (normální, zrychlující nebo zpomalující proces tuhnutí) v poměru 2:1 (2 díly BODYRYL – 1 díl BODY TUŽIDLA). Ředí se 10-20% ředidlem BODY ACRYL (normální, zpomalující a velmi zpomalující proces schnutí). Nanáší se na staré nátěry nebo na nazákladované, obroušené povrchy.

BODY AUTO SEAL SPECIAL - Tixotropní těsnící a lepící hmota se stálou pružností.

BODY ACRYL ŘEDIDLO - Speciální ředidlo k ředění materiálů, které obsahují polyuretanové pryskyřice (akrylátové podklady např. BODY 3+1, 4+1, 5+1, akrylátové základy, dvousložkové akrylátové barvy). Neprodlužuje dobu schnutí.

BODY ANTISIL - Speciální přípravek k odstranění silikonu z povrchů, které chceme lakovat. Tím se vyhneme nebezpečí vytvoření „silikonových kráterů“.

BODY 999 - Tixotropní izolační a antikorozní lepidlo ve formě pasty. Je vhodné k vyplňování rýh, k lepení podlažních rohožek a slepení kovových ploch. Hodí se také na vnitřní prostory auta, které nebývají vystaveny slunečnímu záření. Dá se snadno nanášet štětcem a špachtlí. Nepraská, zůstává elastické, je možné jej za mokra lakovat barvami DELUX nebo po zaschnutí akrylátovými barvami 2K i metalízou.

BODY ETCH FILLING PRIMER - Vynikající kyselinou tužící, jednosložkový, antikorozní, přilnavý základ. Ředí se 50% akrylátovým ředidlem BODY ACRYL THINNER (NORMAL / SLOW) nebo BODY ECO THINN. Vhodný na všechny kovy (hliník, galvanizované – nerez – všeobecné kovy). Má velmi dobrou přilnavost na nevybroušeném povrchu, schne po 20 – 45 minutách a dá se lakovat všemi systémy „mokré na mokré“ nebo i po vybroušení.

BODY EPOXY TUŽIDLO - Vhodné k tužení epoxydového základu (BODY 989), akrylátových barev a akrylátových laků.

BODY EXTRA NITRO THINNER - Ředidlo k ředění barev – základových nátěrů a základových plničů – nitrolaků. (992, TOP NITRO, 980, 969, 990)

BODY EPOXY ŘEDIDLO - Speciální ředidlo k ředění materiálu BODY 989 – epoxydový základ. Neprodlužuje dobu schnutí.

BODY BEZBARVÝ LAK 2K MS - Dvousložkový, průhledný, akrylátový lak s vysokým a stabilním leskem. Schne uvnitř i vně stříkacího boxu. Je velmi tvrdý a odolává mechanickým, chemickým a povětrnostním vlivům. Tuží se BODY tužidlem na izokyanidovém základu (normální, zrychlující nebo zpomalující proces schnutí) v poměru 2:1 (2 díly laku a 1 díl tužidla). Ředí se 10-20% ředidlem BODY ACRYL (normální, zpomalující a velmi zpomalující proces schnutí). Nanáší se stříkací pistolí (1,3 – 1,5mm).

BODY BEZBARVÝ LAK 2K HS - Dvousložkový, průhledný, akrylátový lak s vysokým obsahem pevných látek, což znamená vyšší tloušťku suchého filmu (s vysokým leskem) s menším počtem aplikovaných vrstev. Je velmi tvrdý, elastický a odolává mechanickým, chemickým a povětrnostním vlivům. Tuží se BODY tužidlem HS na izokyanidovém základu (normální nebo zpomalující proces schnutí) v poměru 2:1 (2 díly laku a 1 díl tužidla). Ředí se 20% ředidlem BODY ACRYL (zpomalující a velmi zpomalující proces schnutí). Nanáší se stříkací pistolí (1,2 – 1,4mm). Je nutné přisoušení ve stříkacím boxu.

BODY TMEL BUMPERSOFT - Polyesterový dvousložkový tmel. Má vysokou vertikální stabilitu, po broušení dává hladký a neporézní povrch. Má zvýšenou elasticitu a mechanickou odolnost.

BODY HYD - Vodou ředitelná izolační hmota na bázi akrylátů. Slouží k ochraně proti korozi spodních, vnitřních a vnějších částí karoserie. Poskytuje zároveň i protihlukovou izolaci. Materiál může být nanesen jako základ a broušen pod vodou. Schne rychle a můžeme ho přestříkat jakýmkoliv lakovacím systémem. Může se použít i jako imitace kožené střechy. Po skončení práce je třeba veškeré nářadí očistit vodou.

BODY MATTING AGENT - Speciální pasta na snížení lesku (zmatování) lesklých povrchů.

BODY HIGH HEAT SPRAY - Speciální barva odolná vysokým teplotám (600°C).

BODY TUŽIDLO - Vhodné k tužení akrylátových základů (BODY 3+1, 4+1, 5+1), akrylátových barev a akrylátových laků.

BODY FLAT GUIDE SPRAY - Speciální černý kontrolní sprej.

BODY EXPRESS 4:1 MS - Dvousložkový, průhledný, akrylátový lak určený hlavně k bodovým opravám karoserií a k nástřiku samostatných dílů. Je tvrdý a elastický, odolává mechanickým, chemickým a povětrnostním vlivům. Tuží se v poměru 4:1 (4 díly laku a 1 díl tužidla). Neředí se. Nanáší se stříkací pistolí (1,2 – 1,4mm)

BODY ETCH PRIMER SPRAY - Rychleschnoucí antikorozní základ.

BODY PLASTOFIX BODY SPRAY PLASTOFIX - Transparentní základ na umělohmotné povrchy pro všechny typy plastických hmot mimo polyethylenů.

BODY SEAL - Jednosložková, vodou ředitelná těsnící hmota. Je vhodná k lepení a utěsnění kovů, dřeva a spojů na karoserii. Můžeme jej použít i k utěsnění spár mezi materiály kov – beton a beton – beton. Lepidlo si udržuje svou elasticitu a je odolné vůči náhlým teplotním změnám. Není možné jej lakovat. Snadno se nanáší výtlačnou pistolí.

BODY RELIÉF - Dekorativní vodou ředitelná nátěrová hmota pro ochranu vnitřních a vnějších povrchů.

BODY POLYESTEROVÉ ŘEDIDLO - Ředidlo určené k ředění polyesterových tmelů, zvláště stříkacích tmelů.

BODY PLAST PRIMER - Penetrační nátěr na bázi styrenoakrylátových pryskyřic. Díky svým speciálním vlastnostem zpevňuje povrch (vyplňuje trhliny). Má výbornou stálost v alkalickém prostření, a proto je nejvhodnější pro aminocement, cement, čistý beton atd., jako i pro silně znečištěné prostředí (atmosférické a průmyslové).

BODY NITRO TMEL - Jednosložkový nitrocelulózový tmel. Ideální na vyrovnání malých nerovností povrchu nebo na drobná tmelení. Může se nanášet na polyesterové tmely a základy NITRO PRIMER nebo ACRYL PRIMER, aniž by vznikly barevné rozdíly barevné rozdíly při lakování. Nanáší se ve 3 – 4 vrstvách během jedné hodiny a dá se velmi lehce brousit za sucha nebo pod vodou, čímž dostaneme velmi hladký a neporézní povrch.

BODY PAINT REMOVER – BODY ODSTRAŇOVAČ NÁTĚRŮ - Průhledný, velmi hustý materiál určený k odstraňování starých laků, Latexu a jiných barev z různých povrchů. Používá se také k očištění pracovních pomůcek a nářadí (stříkací pistole, pistole na spodní části automobilů, špachtle apod.). Nanáší se štětcem nebo špachtlí. Rozpouštěcí reakce trvá asi 1 hodinu po nanesení. Přípravek nepoškozuje povrch, ze kterého starý nátěr odstraňujeme.

BODY TMEL FERSI - Polyesterový, dvousložkový, stěrkový tmel vhodný na kovové, polyesterové i dřevěné povrchy, s jemnou strukturou, ale velkou plnící schopností. Rychle schne, je lehce brousitelný brusnými papíry zrnitosti P80 – 120, dává velmi hladký a neporézní povrch.

BODY SPRAY PRIMER - Rychleschnoucí akrylátový, plnící a antikorozní základ s velmi dobrými antikorozními a mechanickými vlastnostmi.

BODY SYNT ŘEDIDLO - Ředidlo na syntetické barvy DELUX.

BODY SPRAY CLEAR COAT - Rychleschnoucí akrylátový průhledný lak s dobrou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému opotřebení pro vnější i vnitřní použití.

BODY SILICON - Vysoce kvalitní silikonové lepidlo, vhodné k lepení, izolaci a utěsnění drážek (beton, kov, keramika, dřevo, sklo a umělé hmoty). Má velice dobrou přilnavost, elasticitu, neteče při používání, dobře odolává ztíženým klimatickým podmínkám, UV záření, vodě, naftě, olejům a má velmi dobrou životnost – stárnutím nemění své vlastnosti. Nanáší se na suché povrchy zbavené prachu a mastnoty.

BODY SPRAY ALUMINIUM - Rychleschnoucí barva v odstínu hliníkovém s dobrou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému zatížení.

BODY SPRAY BAREVNÝ - Rychleschnoucí barva v odstínech dle vzorníku s dobrou odolností vůči klimatickým podmínkám a mechanickému zatížení.

BODY TMEL STŘÍKACÍ LIGHT - Dvousložkový, polyesterový plnící tmel určený k nanášení stříkací pistolí, k tmelení míst těžko přístupných stěrkou a k vyrovnání velkých ploch do roviny. Je lehce brousitelný za sucha a dává nám hladký a neporézní povrch.

BODY TMEL SE SKLENĚNÝMI VLÁKNY - Polyesterový, dvousložkový, stěrkový tmel s antikorozními účinky. Tmel obsahuje plnidlo ve formě krátkých skelných vláken. Je pružný a pevný. Nepraská ani po nanesení silné vrstvy. Rychle schne a je lehce brousitelný za sucha brusným papírem zrnitosti P60.

BODY TMEL KIT - Polyesterový, dvousložkový, stěrkový tmel vhodný na kovové i dřevěné povrchy, s jemnou strukturou, ale velkou plnící schopností. Rychle schne, je lehce brousitelný brusnými papíry zrnitosti P80 – 120, dává velmi hladký a neporézní povrch.

BODY TMEL LP PLUS - Polyesterový, dvousložkový, stěrkový tmel nové generace s antikorozními účinky a jemnou konzistencí. Je vhodný k tmelení střeních nerovností kovových i dřevěných povrchů. Rychle schne, je lehce brousitelný brusnými papíry zrnitosti P80 a dává hladký a neporézní povrch. Vzhledem k obsahu vysoce kvalitních pryskyřic je snadno roztíratelný a zanechává minimální přechody.

BODY TMEL LONG POTLIFE - Dvousložkový, polyesterový, stěrkový tmel s prodlouženou dobou schnutí. Je vhodný na kovové i dřevěné povrchy. Schne za 100 – 120 minut při teplotě 20°C. Snadno se brousí, vytváří hladký a neporézní povrch.

BODY TMEL S HLINÍKEM - Dvousložkový, polyesterový tmel s hliníkem. Je vhodný na kovové i dřevěné povrchy. Je jemný, má velkou plnící schopnost. Má dobré vlastnosti i v silnějších vrstvách. Dobře snáší otřesy a chvění. Rychle schne, je snadno brousitelný brusnými papíry zrnitosti P80 a dává hladký a neporézní povrch.

BODY TMEL JEMNÝ - FINE - Dvousložkový, polyesterový, stěrkový tmel – jemný. Hodí se k jemnějšímu tmelení, případně k zaplnění pórů nebo rýh vzniklých použitím brusných papírů. Může být nanesen na akrylátový, základový plnič (BODY 3+1, 4+1, 5+1). Rychle schne, je snadno brousitelný za sucha i pod vodou. Dává dokonale hladký a neporézní povrch, který může být přelakován jakýmkoli lakovacím systémem bez nebezpečí, že vytvoří „mapy“.

BODY ZINC SPOT WELD – MIG - Rychleschnoucí zinkem plněný antikorozní vodivý základ.

BODY UNILITE - Odlehčený polyesterový dvousložkový tmel nové generace.

BODY UNISOFT - Polyesterový, dvousložkový, stěrkový tmel s jemnou konzistencí, vhodný nejen k tmelení nerovností kovových povrchů, galvanizované oceli, nerezové oceli, kovových a hliníkových plechů, ale i dřevěných a umělohmotných povrchů. Je lehce brousitelný brusnými papíry č.80 a dává hladký a neporézní povrch.

BODY TMEL ŽLUTÝ - Polyesterový, dvousložkový, stěrkový tmel s antikorozními účinky a jemnou konzistencí. Je vhodný nejen k tmelení střeních nerovností kovových, ale i dřevěných povrchů. Rychle schne, je lehce brousitelný brusnými papíry zrnitosti P80 a dává hladký a neporézní povrch.

BODY TOP NITRO SURFACE – FILLER - Rychleschnoucí, jednosložkový nitrocelulózový základ vhodný pod nitrolaky, syntetické (DELUX) a akrylátové barvy. Nanáší se v tenkých vrstvách na obroušené povrchy. Schne velmi rychle (15-20 min. při teplotě 20°C) a dá se ihned brousit pod vodou brusným papírem č.600 – 1000.

BODY TMEL STŘÍKACÍ S HLINÍKEM - Plnící, dvousložkový, polyesterový materiál s obsahem hliníku. Po důkladném promíchání s tužidlem a naředění 5 – 10% polyesterovým ředidlem BODY POLY SOLVENT se nanáší pomocí stříkací pistole (průměr trysky 2,5 – 3 mm). Nesmí se ředit jiným ředidlem. Schne za 2 – 3 hodiny při 20°C. Je lehce brousitelný za sucha a po obroušení dává hladký a neporézní povrch.

BODY TMEL STŘÍKACÍ - Dvousložkový, polyesterový plnící tmel určený k nanášení stříkací pistolí (průměr 2,5 – 3 mm). Vhodný k tmelení míst těžko přístupných stěrkou a k vyrovnání velkých ploch do roviny. Zasychá po 2 – 3 hodinách při 20°C. Je lehce brousitelný za sucha a po obroušení dává hladký a neporézní povrch. Ředí se 5 – 10% BODY POLY SOLVENT, jiná ředidla se nesmí použít.

BODY TMEL STŘÍKACÍ -  Dvousložkový, polyesterový plnící tmel určený k nanášení stříkací pistolí (průměr 2,5 – 3 mm). Vhodný k tmelení míst těžko přístupných stěrkou a k vyrovnání velkých ploch do roviny. Zasychá po 2 – 3 hodinách při 20°C. Je lehce brousitelný za sucha a po obroušení dává hladký a neporézní povrch. Ředí se 5 – 10% BODY POLY SOLVENT, jiná ředidla se nesmí použít.